ZET REDÜKTÖR SAN. ve TİC. A.Ş.

 

Eskişehir fabrikamız için tıklayınız

ZET Redüktör Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 Ülkemizin ilk redüktör üreticilerinden birisi olan ZET Redüktör Sanayi ve Ticaret A.Ş. önceleri Şişli Bomonti’de bulunan üretimini, 1994 yılından bu yana İstanbul Kurtköy’deki tesislerinde devam ettirmektedir.2005 yılında başlatılan MOKAP-Modernizasyon ve Kapasite Artırımı projesi kapsamında üretim birimimiz Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki yeni fabrikasına aktarılmıştır. CAD/CAM olanaklarından yararlanılarak tasarlanan redüktörler , önemli ölçüde yenilenen üretim makinelerimizle yüksek kalite ve hassasiyetle üretilmektedir. Üretim programımızı aşağıdaki biçimde özetleyebiliriz :


• Özel tasarımlı/ özel uygulamalı redüktör üretimi
• Standart 2 veya 3 kademeli helisel dişli redüktör üretimi
• Sonsuz vidalı redüktör üretimi ve pazarlaması
• Konik dişli redüktör üretimi
• Planet dişli redüktör üretimi
• Özel vitesli redüktör üretimi
• Anahtar teslimi redüktörlü sistem çözümleri

 Firmamız, İtalya’nın önemli redüktör üreticilerinden birisi olan Hydro-Mec SA firmasının sonsuz vidalı redüktörlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bol yedek parça stoğuna sahip olduğumuz ithal redüktörler, yurdumuzun her köşesine müşterilerin istediği şartlara uygun hazırlanıp hemen teslim edilmektedir.

VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz ISO 9001 Kalite Güvence belgemizdeki toplam kalite yönetimi felsefemizle redüktör üretimindeki konumumuzu; kaliteyi ön planda tutup, üretim kapasitemizi arttırarak devam ettirmek ve öncelikle Türkiye’de, daha sonra Dünyada en iyi redüktör üreticileri arasında yer almak.

MİSYONUMUZ

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, en az maliyetle yüksek kaliteli ürünleri üreten, müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayan bir kuruluş olmak.
Kalitenizin Ölçüsü : ZET Redüktör Sanayi ve Ticaret A.Ş.

tıklayınız.....http://www.zetreduktor.com/

 

 

Eskişehir fabrikamız için tıklayınız

 

 

 

istanbul

eskişehir

ÜRÜNLERİMİZ